Energa Media Cup

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Łukasz Biela Szczecin 2 64 32.00
2. Adam Słowik Życie Warszawy 2 30 15.00
3. Maciej Staszewski Bydgoszcz i Przyjaciele 2 29 14.50
4. Jakub Musiał MBA Kraków 2 29 14.50
5. Michał Banaś Tygodnik Podhalański Basket 2 26 13.00
6. Kamil Biernacki Konin 2 26 13.00
7. Adam Marchacz Katowice 2 25 12.50
8. Bartłomiej Ciszewski Życie Warszawy 2 24 12.00
9. Andrzej Sass Katowice 2 21 10.50
10. Adrian Dyszkiewicz Tygodnik Podhalański Basket 2 20 10.00
11. Błażej Daracz Bydgoszcz i Przyjaciele 2 20 10.00
12. Robert Lipiński Konin 2 18 9.00
13. Radosław Szurgot Konin 2 17 8.50
14. Tomasz Mazur MBA Kraków 2 17 8.50
15. Michał Jędrzejkowski Życie Warszawy 2 17 8.50
16. Mirosław Krupa Team KRK 2 17 8.50
17. Sebastian Kołodziej Katowice 2 16 8.00
18. Szymon Kurdziel Katowice 2 16 8.00
19. Piotr Kolisko Wrocław - Banda Krzysia 2 16 8.00
20. Jakub Górny Konin 2 16 8.00
21. Marek Pawlak Wrocław - Banda Krzysia 2 16 8.00
22. Marcin Gebel Słupsk i Przyjaciele 2 15 7.50
23. Marcin Więckowski SK Team 2 15 7.50
24. Piotr Andrzejczak Konin 2 14 7.00
25. Jacek Krzaczek SK Team 2 14 7.00
26. Borys Boba Team KRK 2 13 6.50
27. Michał Kowalski Życie Warszawy 2 12 6.00
28. Hubert Ponicki Team KRK 2 11 5.50
29. Norbert Sypniewski Szczecin 2 11 5.50
30. Maciej Bonecki Życie Warszawy 2 10 5.00
31. Tomasz Sobiech Życie Warszawy 2 10 5.00
32. Łukasz Starowieyski Życie Warszawy 2 10 5.00
33. Damian Filipowski Wrocław - Banda Krzysia 2 10 5.00
34. Tomasz Smorawiński Totalizator Sportowy 2 10 5.00
35. Adam Karędys Totalizator Sportowy 2 10 5.00
36. Camille Stoch Tygodnik Podhalański Basket 2 9 4.50
37. Hubert Piątek Wrocław - Banda Krzysia 2 9 4.50
38. Andrzej Konecko Team KRK 2 9 4.50
39. Jakub Hajduk Bydgoszcz i Przyjaciele 2 9 4.50
40. Adam Greczyło Słupsk i Przyjaciele 2 9 4.50
41. Piotr Surmiak Tygodnik Podhalański Basket 2 8 4.00
42. Mariusz Witkowski Katowice 2 8 4.00
43. Bartosz Drab MBA Kraków 2 8 4.00
44. Marcin Wasiuk Totalizator Sportowy 2 8 4.00
45. Szymon Serbakowski Słupsk i Przyjaciele 2 7 3.50
46. Piotr Złoch Totalizator Sportowy 2 7 3.50
47. Michał Sybilski Życie Warszawy 2 6 3.00
48. Przemysław Cienkosz Team KRK 2 6 3.00
49. Andrzej Tyczyno Bydgoszcz i Przyjaciele 2 6 3.00
50. Tomasz Sypniewski Konin 2 6 3.00
51. Stanisław Grabowski MBA Kraków 2 6 3.00
52. Kamil Wlazło MBA Kraków 2 6 3.00
53. Marcin Danych SK Team 2 6 3.00
54. Przemysław Jaskułowski Wrocław - Banda Krzysia 2 6 3.00
55. Marek Łukomski Szczecin 2 6 3.00
56. Łukasz Szamer Wrocław - Banda Krzysia 2 5 2.50
57. Przemysław Woś Słupsk i Przyjaciele 2 5 2.50
58. Przemysław Wawryk Słupsk i Przyjaciele 2 5 2.50
59. Mateusz Sięka Tygodnik Podhalański Basket 2 4 2.00
60. Michał Wagner Konin 2 4 2.00
61. Jan Walawski MBA Kraków 2 4 2.00
62. Marvin Brener Wrocław - Banda Krzysia 2 4 2.00
63. Lucjan Kasprzak Słupsk i Przyjaciele 2 3 1.50
64. Radosław Fonferek Bydgoszcz i Przyjaciele 2 3 1.50
65. Eryk Chmielewski SK Team 2 3 1.50
66. Marcin Michalski SK Team 2 3 1.50
67. Marcin Prusiński Totalizator Sportowy 2 3 1.50
68. Krzysztof Michał Trzop Tygodnik Podhalański Basket 2 2 1.00
69. Paweł Łakomski Słupsk i Przyjaciele 2 2 1.00
70. Rafał Kurianowicz Katowice 2 2 1.00
71. Tomasz Mucha Katowice 2 2 1.00
72. Patryk Siek Wrocław - Banda Krzysia 1 2 2.00
73. Adam Gapski Konin 1 2 2.00
74. Kacper Stadnik MBA Kraków 2 2 1.00
75. Michał Piątkowski Słupsk i Przyjaciele 2 2 1.00
76. Krzysztof Krzykowski Wrocław - Banda Krzysia 2 2 1.00
77. Jakub Lisowski Szczecin 2 2 1.00
78. Mateusz Tyburczy Szczecin 2 2 1.00
79. Gabriel Waliszko Totalizator Sportowy 2 2 1.00
80. Piotr Biernikowicz Szczecin 2 1 0.50
81. Estera Gut Tygodnik Podhalański Basket 1 0 0.00
82. Dominik Szewczyk Wrocław - Banda Krzysia 1 0 0.00
83. Paweł Łyga Wrocław - Banda Krzysia 1 0 0.00
84. Marcin Furmański Wrocław - Banda Krzysia 1 0 0.00
85. Grzegorz Nowacki Team KRK 2 0 0.00
86. Adam Markiewicz Bydgoszcz i Przyjaciele 2 0 0.00
87. Maciej Łopatto Bydgoszcz i Przyjaciele 2 0 0.00
88. Łukasz Trybuszewski Bydgoszcz i Przyjaciele 2 0 0.00
89. Wojciech Ziemba MBA Kraków 1 0 0.00
90. Łukasz Szwonder SK Team 2 0 0.00
91. Adam Lachowicz SK Team 2 0 0.00
92. Mariusz Śliwa SK Team 1 0 0.00
93. Piotr Wesołowicz Życie Warszawy 2 0 0.00
94. Marek Florysiak Szczecin 1 0 0.00
95. Wojciech Taczalski Szczecin 1 0 0.00
96. Arkadiusz Chojnowski Totalizator Sportowy 1 0 0.00
97. Krzysztof Tomeczek Totalizator Sportowy 2 0 0.00
98. Maciej Prusiński Totalizator Sportowy 2 0 0.00
99. Paweł Faliński Totalizator Sportowy 2 0 0.00
100. Piotr Cubała Totalizator Sportowy 1 0 0.00
101. Sobiesław Mikołajczyk Katowice 2 0 0.00

Sponsor tytularny

Energa

Plan turnieju

  • Poniedziałek, 4 kwietnia

    • 21:00 Losowanie w COS Zakopane
  • Wtorek, 5 kwietnia

    • 08:00 - 20:00 Mecze
    • 21:00 Piwkarzyki, Piekiełko
  • Środa, 6 kwietnia

    • 08:00 - 20:00 Mecze
    • 21:00 Wieczór Góralski
  • Czwartek, 7 kwietnia

    • 09:00 - 15:00 Mecze COS Zakopane
    • 15:00 Ceremonia zakończenia turnieju

Partnerzy Energa Media Cup 2022

Lotto Suzuki Zakłady Mięsne BM Kobylin Aerowatch 4F Krajowa Spółka Cukrowa Molten InArt GCM Oshee Kinga Pienińska

Patroni Energa Media Cup 2022

Energa Basket Liga PZKosz