Energa Media Cup

Proszę czekać...

Obraz

Terminarz i wyniki

 

terminLP zespół Azespół Bzespół Azespół Bwynik

WTOREK, 2 KWIETNIA 2019

9:00 1 grupa A A1 A2 Katowice  Wrocław I  30:31
9:45 2 grupa A A3 A4 Polsat Sport Prezesy  22:25
10:30 3 grupa B B1 B2 Kraków Dolny Śląsk  37:27
11:15 4 grupa B B3 B4 Szczecin Arged BMSLAM 25:44
12:00 5 grupa C C1 C2 Życie Warszawy Gdańsk 48:27 
12:45 6 grupa A A1 A3 Katowice Polsat Sport 52:22 
13:30 7 grupa A A2 A4 Wrocław I Prezesy  41:15
14:15 8 grupa B B1 B3 Kraków Szczecin  39:26
15:00 9 grupa B B2 B4 Dolny Śląsk Arged BMSLAM  24:43
15:45 10 grupa C C1 C3 Życie Warszawy Słupsk i Przyjaciele  40:34
16:30 11 grupa A A1 A4 Katowice Prezesy  47:24
17:15 12 grupa A A2 A3 Wrocław I Polsat Sport  39:29
18:00 13 grupa B B1 B4 Kraków Arged BMSLAM   33:41
18:45 14 grupa B B2 B3  Dolny Śląsk Szczecin  36:24
19:30 15 grupa C C2 C3  Gdańsk Słupsk i Przyjaciele  31:25

ŚRODA, 3 kwietnia 2019

9:00 16 O miejsca 9-11 4zA 4zB  Polsat Sport  Szczecin  19:29
9:45 17 ćwierćfinał nr 1 1zA 3zB  Wrocław Dolny Śląsk   43:30
10:30 18 ćwierćfinał nr 2 1zB 3zA  Arged BMSLAM Stal  Prezesy  45:37
11:15 19 ćwierćfinał nr 3 1zC 2zB  Życie Warszawy  Kraków  48:25
12:00 20 ćwierćfinał nr 4 2zA 2zC  Katowice  Gdańsk  30:13
12:45 21 O miejsca 9-11 4zA 3zC  Polsat Sport Słupsk i Przyjaciele   38:32
13:30   Eliminacje konkursu rzutów za 3 punkty        
14:30 22 o miejsca 5-8 przeg. 17 przeg. 19  Dolny Śląsk  Kraków  32:42
15:15 23 o miejsca 5-8 przeg. 18 przeg. 20  Prezesy  Gdańsk  18:29
16:00 24 O miejsca 9-11 4zB 3zC  Szczecin  Słupsk i Przyjaciele  28:36
16:45 25 półfinał nr 1 zwyc. 17 zwyc. 19  Wrocław  Życie Warszawy  29:22
17:30 26 półfinał nr 2 zwyc. 18 zwyc. 20  Arged BMSLAM Stal  Katowice  42:44

CZWARTEK, 4 kwietnia 2019

9:30 27 o miejsce 7 przeg. 22 przeg. 23  Dolny Śląsk  Prezesy 20:0 wo 
10:15 28 o miejsce 5 zwyc. 22 zwyc. 23  Kraków  Gdańsk  49:34
11:00 29 o miejsce 3 przeg. 25 przeg. 26  Życie Warszawy   Arged BMSLAM Stal  20:0 wo
11:30   Finał konkursu rzutów za 3 punkty      
12:30 30 finał zwyc. 25 zwyc. 26  Wrocław  Katowice  36:22
13:30   zakończenie turnieju          

Sponsor tytularny

Energa

Plan turnieju

  • Poniedziałek, 4 kwietnia

    • 21:00 Losowanie w COS Zakopane
  • Wtorek, 5 kwietnia

    • 08:00 - 20:00 Mecze
    • 21:00 Piwkarzyki, Piekiełko
  • Środa, 6 kwietnia

    • 08:00 - 20:00 Mecze
    • 21:00 Wieczór Góralski
  • Czwartek, 7 kwietnia

    • 09:00 - 15:00 Mecze COS Zakopane
    • 15:00 Ceremonia zakończenia turnieju

Partnerzy Energa Media Cup 2022

Lotto Suzuki Zakłady Mięsne BM Kobylin Aerowatch 4F Krajowa Spółka Cukrowa Molten InArt GCM Oshee Kinga Pienińska

Patroni Energa Media Cup 2022

Energa Basket Liga PZKosz