Energa Media Cup

Proszę czekać...

Obraz
news

20.03.2013

Odsłon: 1690

46. MPD: Wracamy do Zakopanego!

MPD 2013 na pewno przejdą do historii jako rodzące się w największych bólach. Niestety, dopiero teraz - na miesiąc przed imprezą - otrzymaliśmy dodatkowe informacje, które zmuszają nas do dokonania kolejnej - mam nadzieję ostatniej - zmiany.

W skrócie sprowadza się ona do stwierdzenia:

WRACAMY DO ZAKOPANEGO!

Niestety, a może i dobrze, warunki zaproponowane nam ostatecznie w Szczyrku plus kolejna zmiana sytuacji na froncie współpracy z Tauronem Polska Energia SA, zmusiły nas do poszukiwania nowej, a właściwie starej, drogi. W COS Zakopane zakończył się wieloletni remont, podobno jest cudownie i luksusowo. I niewiele drożej niż w COS Szczyrk (noclegi), a jeśli chodzi o halę - to w ogóle nie ma o czym mówić. Po prostu taniej i to znacznie.

Dziękuję Piotrowi Kwiatkowskiemu za domknięcie tych spraw.

46. MPD, pod nazwą Tauron Media Cup Kołobrzeg - Zakopane 2013, odbędą się zatem w dniach 16-18 kwietnia 2013 roku (wtorek-czwartek) w Zakopanem, w hali COS. Spotykamy się w dniu 15 kwietnia (poniedziałek) na odprawie o godzinie 20.00. Przy tej okazji chciałbym przeprowadzić także poważną debatę o przyszłości naszego turnieju. Zapraszam więc wszystkich do obecności.

Sponsorami pozostają Tauron Polska Energia SA i MOSiR Kołobrzeg. Za wsparcie w tej drugiej sprawie dziękuję raz jeszcze Kamilowi Graboniowi. W ramach tej współpracy zorganizujemy w październiku w Kołobrzegu Superpuchar Polski Dziennikarzy, z udziałem najlepszych drużyn naszego turnieju. Już teraz wszystkich także nad morze zapraszamy. Więcej na ten temat - już niedługo!

Rozmawiamy - jak zawsze optymistycznie - z Carlsbergiem, więc Piwkarzyki żyć będą. Więcej informacji o związanych z naszymi sponsorami akcjach, nieco później.

Już za chwilę za to powinna wrócić w nowej odsłonie strona internetowa MPD pod adresem www.mpd.plk.pl. Poinformujemy o tym we właściwym czasie.

Niestety, w związku z ostatecznymi kwotami, które znalazły się w umowach, nie jesteśmy w stanie zrezygnować z wpisowego. Wynosić ono będzie 50 zł od uczestnika (osoby), bez względu na miejsce zakwaterowania. Jak zwykle, jest możliwość wystawienia faktury.

Zgłoszenia do gry – nazwa drużyny, skład drużyny z nazwiskami i tytułem do gry w MPD (weteran lub nazwa redakcji i funkcja z krótkim opisem) należy przesłać do dnia 3 kwietnia 2013 roku (środa) mailem na adres adrom72@gazeta.pl.

W COS OPO Zakopane (tel. 18 263 25 00, e-mail: recepcja.zakopane@cos.pl) można już teraz rezerwować miejsca w cenie dla uczestników MPD:

- 150 zł / osoba w pokoju 2-osobowym z pełnym wyżywieniem lub

- 115 zł / osoba w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem.

To chyba tyle na ten moment. Przepraszam raz jeszcze za kolejną zmianę, ale chyba wyjdzie nam ona wszystkim na korzyść. Nie mogliśmy się także wcześniej odezwać, bo decyzji od sponsorów nie było, a od tych decyzji wszystko zależało. Mam nadzieję, że na przeprowadzkę do Zakopanego nie jest dla nikogo za późno.

Do zobaczenia niedługo! Pozdrawiam!

Sponsor tytularny

Energa

Plan turnieju

 • Poniedziałek, 4 kwietnia

  • 21:00 Losowanie w COS Zakopane
 • Wtorek, 5 kwietnia

  • 08:00 - 20:00 Mecze
  • 21:00 Piwkarzyki, Piekiełko
 • Środa, 6 kwietnia

  • 08:00 - 20:00 Mecze
  • 21:00 Wieczór Góralski
 • Czwartek, 7 kwietnia

  • 09:00 - 15:00 Mecze COS Zakopane
  • 15:00 Ceremonia zakończenia turnieju

Partnerzy Energa Media Cup 2022

Lotto Suzuki Zakłady Mięsne BM Kobylin Aerowatch 4F Krajowa Spółka Cukrowa Molten InArt GCM Oshee Kinga Pienińska

Patroni Energa Media Cup 2022

Energa Basket Liga PZKosz