Sponsorzy i Partnerzy
Historia
MPD 2024
Aktualności
Zespoły
Terminarz i wyniki
Regulamin
Sponsorzy
Archiwum
Terminarz i wyniki
Zespoły
ROZGRYWKI:
MPD
DRUŻYNY
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Eval, +/-
+/- suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Pre PO
Play OFF
O miejsca
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
+/- suma
+/- śr.
Eval suma
Eval śr.
1.
Adrian Dyszkiewicz
Tygodnik Podhalański Basket
6
0
0.00
52
8.67
2.
Camille Stoch
Tygodnik Podhalański Basket
5
0
0.00
24
4.80
3.
Michał Banaś
Tygodnik Podhalański Basket
5
0
0.00
42
8.40
4.
Maciej Miętus
Tygodnik Podhalański Basket
5
0
0.00
5
1.00
5.
Mateusz Sięka
Tygodnik Podhalański Basket
5
0
0.00
26
5.20
6.
Krzysztof Michał Trzop
Tygodnik Podhalański Basket
3
0
0.00
8
2.67
7.
Piotr Surmiak
Tygodnik Podhalański Basket
5
0
0.00
24
4.80
8.
Sebastian Kołodziej
Katowice
3
0
0.00
8
2.67
9.
Szymon Kurdziel
Katowice
5
0
0.00
25
5.00
10.
Adam Marchacz
Katowice
5
0
0.00
12
2.40
11.
Rafał Kurianowicz
Katowice
3
0
0.00
2
0.67
12.
Tomasz Mucha
Katowice
4
0
0.00
2
0.50
13.
Krzysztof Kaczmarczyk
Katowice
5
0
0.00
25
5.00
14.
Dominik Szewczyk
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
2
0.50
15.
Hubert Piątek
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
27
6.75
16.
Damian Filipowski
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
12
3.00
17.
Patryk Siek
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
35
8.75
18.
Paweł Łyga
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
12
3.00
19.
Piotr Kolisko
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
54
13.50
20.
Marcin Furmański
Wrocław - Banda Krzysia
2
0
0.00
0
0.00
21.
Łukasz Szamer
Wrocław - Banda Krzysia
3
0
0.00
0
0.00
22.
Andrzej Konecko
Team KRK
5
0
0.00
8
1.60
23.
Przemysław Cienkosz
Team KRK
5
0
0.00
30
6.00
24.
Hubert Ponicki
Team KRK
4
0
0.00
53
13.25
25.
Borys Boba
Team KRK
5
0
0.00
22
4.40
26.
Marcin Klatka
Team KRK
4
0
0.00
14
3.50
27.
Adam Markiewicz
Bydgoszcz i Przyjaciele
3
0
0.00
2
0.67
28.
Błażej Daracz
Bydgoszcz i Przyjaciele
6
0
0.00
67
11.17
29.
Andrzej Tyczyno
Bydgoszcz i Przyjaciele
3
0
0.00
7
2.33
30.
Maciej Łopatto
Bydgoszcz i Przyjaciele
3
0
0.00
0
0.00
31.
Maciej Staszewski
Bydgoszcz i Przyjaciele
6
0
0.00
63
10.50
32.
Radosław Fonferek
Bydgoszcz i Przyjaciele
6
0
0.00
18
3.00
33.
Jakub Hajduk
Bydgoszcz i Przyjaciele
6
0
0.00
20
3.33
34.
Andrzej Sass
Katowice
3
0
0.00
21
7.00
35.
Mariusz Witkowski
Katowice
3
0
0.00
8
2.67
36.
Robert Lipiński
Konin
4
0
0.00
12
3.00
37.
Michał Wagner
Konin
2
0
0.00
2
1.00
38.
Jakub Górny
Konin
4
0
0.00
25
6.25
39.
Piotr Andrzejczak
Konin
4
0
0.00
22
5.50
40.
Radosław Szurgot
Konin
4
0
0.00
44
11.00
41.
Wojciech Ziemba
MBA Kraków
4
0
0.00
13
3.25
42.
Jakub Musiał
MBA Kraków
4
0
0.00
46
11.50
43.
Kacper Stadnik
MBA Kraków
4
0
0.00
30
7.50
44.
Kamil Wlazło
MBA Kraków
3
0
0.00
0
0.00
45.
Bartosz Drab
SK Team
6
0
0.00
25
4.17
46.
Eryk Chmielewski
SK Team
6
0
0.00
36
6.00
47.
Adam Lachowicz
SK Team
6
0
0.00
0
0.00
48.
Jacek Krzaczek
SK Team
6
0
0.00
49
8.17
49.
Adam Greczyło
Gdańsk
3
0
0.00
3
1.00
50.
Marvin Brener
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
12
3.00
51.
Krzysztof Krzykowski
Wrocław - Banda Krzysia
4
0
0.00
10
2.50
52.
Mirosław Krupa
Team KRK
5
0
0.00
36
7.20
53.
Marcin Prusiński
Totalizator Sportowy
5
0
0.00
15
3.00
54.
Krzysztof Tomeczek
Totalizator Sportowy
3
0
0.00
0
0.00
55.
Gabriel Waliszko
Totalizator Sportowy
4
0
0.00
8
2.00
56.
Tomasz Smorawiński
Totalizator Sportowy
3
0
0.00
32
10.67
57.
Paweł Faliński
Totalizator Sportowy
5
0
0.00
4
0.80
58.
Marcin Wasiuk
Totalizator Sportowy
5
0
0.00
38
7.60
59.
Olgierd Cieślik
Katowice
5
0
0.00
23
4.60
60.
Przemysław Stasz
Totalizator Sportowy
4
0
0.00
0
0.00
61.
Łukasz Olczyk
Bydgoszcz i Przyjaciele
5
0
0.00
8
1.60
62.
Przemysław Pietrzak
Bydgoszcz i Przyjaciele
5
0
0.00
49
9.80
63.
Łukasz Kuleta
Wrocław - Banda Krzysia
3
0
0.00
3
1.00
64.
Kuba Knapik
Tygodnik Podhalański Basket
5
0
0.00
13
2.60
65.
Michał Godawski
MBA Kraków
4
0
0.00
30
7.50
66.
Maciej Gałązka
MBA Kraków
4
0
0.00
11
2.75
67.
Maciej Polny
Gdańsk
6
0
0.00
0
0.00
68.
Michał Słomczewski
Gdańsk
6
0
0.00
10
1.67
69.
Andrzej Tański
Totalizator Sportowy
5
0
0.00
38
7.60
70.
Paweł Szczepaniak
Totalizator Sportowy
5
0
0.00
18
3.60
71.
Łukasz Urych
Katowice
4
0
0.00
4
1.00
72.
Piotr Pazdan
Katowice
5
0
0.00
68
13.60
73.
Rafał Niewiadomski
SK Team
4
0
0.00
69
17.25
74.
Karol Śliwa
SK Team
6
0
0.00
41
6.83
75.
Piotr Bawolski
SK Team
4
0
0.00
52
13.00
76.
Przemysław Hołyst
Team KRK
5
0
0.00
2
0.40
77.
Piotr Marcol
MBA Kraków
3
0
0.00
45
15.00
78.
Vitalik Shturmak
Tygodnik Podhalański Basket
6
0
0.00
18
3.00
79.
Rafał Marszałek
Konin
4
0
0.00
30
7.50
80.
Jakub Kosobucki
SK Team
6
0
0.00
2
0.33
81.
Mateusz Matusiak
Gdańsk
6
0
0.00
23
3.83
82.
Jonatan Wyszkowski
Gdańsk
6
0
0.00
91
15.17
83.
Marek Piątkowski
Gdańsk
6
0
0.00
73
12.17
84.
Marcin Wróblewski
Gdańsk
5
0
0.00
12
2.40
85.
Robert Wilk
Polsat Sport
5
0
0.00
0
0.00
86.
Patryk Rosiak
Polsat Sport
5
0
0.00
12
2.40
87.
Karolina Filipkowska
Polsat Sport
5
0
0.00
18
3.60
88.
Adam Trawczyński
Polsat Sport
4
0
0.00
13
3.25
89.
Michał Doszko
Polsat Sport
4
0
0.00
29
7.25
90.
Adam Mendyk
Polsat Sport
4
0
0.00
0
0.00
91.
Tomasz Ołdak
Polsat Sport
5
0
0.00
12
2.40
92.
Łukasz Mokosa
Polsat Sport
5
0
0.00
4
0.80
93.
Paweł Szamrej
Polsat Sport
5
0
0.00
44
8.80
94.
Tomasz Mechowicki
Artyści do kosza
5
0
0.00
37
7.40
95.
Piotr Fiedziukiewicz
Artyści do kosza
4
0
0.00
8
2.00
96.
Jakub Wieczorek
Artyści do kosza
5
0
0.00
17
3.40
97.
Wojciech Urbański
Artyści do kosza
5
0
0.00
6
1.20
98.
Mateusz Kapczyński
Artyści do kosza
5
0
0.00
18
3.60
99.
Krzysztof Bernaś
Artyści do kosza
5
0
0.00
14
2.80
100.
Bartosz Obuchowicz
Artyści do kosza
5
0
0.00
33
6.60
101.
Jakub Kaliś
Totalizator Sportowy
5
0
0.00
16
3.20
102.
Wojciech Wachuda
Artyści do kosza
3
0
0.00
4
1.33
Sponsor tytularny
Plan turnieju
Poniedziałek, 18 marca
21:00
Losowanie w COS Zakopane
Wtorek, 19 marca
08:00 - 20:00
Mecze
21:00
Piwkarzyki, Piekiełko
Środa, 20 marca
08:00 - 20:00
Mecze
21:00
Casino Night Party, Le Scandale
Czwartek, 21 marca
09:00 - 15:00
Mecze COS Zakopane
15:00
Ceremonia zakończenia turnieju
Partnerzy Orlen Media Cup 2024
Patroni Orlen Media Cup 2024