MPD 2019

kwi 3, 2019

II dzień - Mistrzostw Polski Dziennikarzy

Rywalizacja w ramach 47. Mistrzostw Polski Dziennikarzy powoli wkracza w decydujący etap. W środę w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem dziennikarze rozpoczynają fazę pucharową oraz walkę o miejsca 9-11 . W tym miejscu znajdziecie terminarz i wyniki turnieju.

Ćwierćfinały

9:45 Wrocław - Dolny Śląsk 43:30

Wrocław: H. Piątek 21, M. Furmański 6, K. Krzykowski 5, M. Lizak 4, K. Janoś 3, T. Gosz i D. Szewczyk po 2, P. Białobrzeski, P. Łyga i M. Szczygieł po 0

Dolny Śląsk: D. Filipowski 17, R. Spiak 11, M. Janiszewski 2, M. Hernes, P. Prochowski i M. Rydel po 0

10:30 Arged BMSLAM Stal - Prezesy 45:37

Arged BMSLAM Stal: P. Kabaciński 20, P. Pankowiak 11, M. Karasiński 9, K. Nabzdyk 3, J. Zagurskas 2

Prezesy: Ł. Żak 18, P. Gulak - Lipka 11, R. Wierzbicki i M. Wiśniewski po 4. M. Wierzbicki 0

11:15 Życie Warszawy - Kraków 48:25

Życie Warszawy: Jędrzejkowski 28, Sobiech 13, Bonecki 5, Starowieyski 2

Kraków: Klatka 8, Orłowski 7, Lachowicz 6, Nowacki 2, Cienkosz 2

12:00 Katowice - Gdańsk 30:13

Katowice: Kurdziel 13, Durmała 5, Mikuła, Kołodziej, Witkowski po 4

Gdańsk: Górecki 7, Polny, Klonowski, Wojtowicz po 2 

Walka o miejsca 9-11

9:00 Polsat Sport - Szczecin 19:29

Polsat Sport: A. Tański 12, P. Olejniczak 4, T. Ołdak 3, B. Heller, Ł. Mokosa, M. Hawryszczuk, S. Zaworski i P. Ziętkowski po 0

Szczecin: M. Tyburczy 13, J. Lisowski i N. Sypniewski po 6, T. Wroński i C. Aszkiełowicz po 2, D. Jachno, A. Szkocki, K. Bryłowski i M. Szcześniak po 0

12:45 Polsat Sport - Słupsk i Przyjaciele 38:32

Polsat Sport: A. Tański 24, T. Ołdak 5, P. Olejniczak i B. Heller po 3, Ł. Mokosa 2, P. Ziętkowski 1

Słupsk i Przyjaciele: M. Gebel 10, G. Kulig 8, M. Piątkowski 6, S. Serbakowski 5, P. Łakomski 2, P. Woś 1

16:00 Szczecin - Słupsk i Przyjaciele 28:36

 Szczecin: M. Tyburczy 17, C. Aszkiełowicz 7, T. Wroński i A. Szkocki po 2

Słupsk i Przyjaciele: S. Serbakowski 16, P. Łakomski 11, M. Gebel 9 

TABELA RYWALIZACJI O MIEJSCA 9-11

9. Słupsk i Przyjaciele 2 3 68:66 +2
10. Szczecin 2 3 57-55 +2 
11. Polsat Sport 2 3 57:61 -4 

 

O miejsca 5-8

14:30 Dolny Śląsk - Kraków 32:42

Dolny Śląsk: R. Spiak 13, P. Prochowski 7, D. Filipowski i M. Rydel po 6

Kraków: J. Orłowski 22, M. Klatka 8, A. Konecko 6, A. Lachowicz 4, A. Burtan 2

15:15 Prezesy - Gdańsk 18:29

Prezesy: R. Wierzbicki 10, Ł. Żak 5, P. Gulak - Lipka 2, M. Wiśniewski 1

Gdańsk: S. Górecki 15, K. Klonowski 12, M. Polny 2

 

Półfinały

16:45 Wrocław - Życie Warszawy 29:22

Wrocław: H. Piątek 9, M. Furmański 8, K. Krzykowski 4, Ł. Szamer i D. Szewczyk po 3, T. Gosz 2

Życie Warszawy: T. Sobiech 10, M. Jędrzejkowski 7, M. Bonecki 4, M. Tomasik 1

17:15 Arged BMSLAM Stal - Katowice 42:44

Arged BMSLAM Stal: P. Kabaciński 24, P. Pankowiak 8, M. Karasiński 5, K. Nabzdyk 3, B. Karasiński 2

Katowice: S. Kołodziej 20, A. Marchacz 14, S. Kurdziel 6, G. Mikuła i M. Durmała po 2

Zobacz nasz profil na Facebooku