MPD 2019

kwi 2, 2019

I dzień - Mistrzostw Polski Dziennikarzy

We wtorek w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem dziennikarzy rozgrywają fazę grupową 47. Mistrzostw Polski Dziennikarzy. W tym miejscu znajdziecie terminarz i wyniki turnieju.

9:00 Katowice - Wrocław I Banda Krzysia 30:31

Katowice: Kołodziej 14, Kurdziel 4, Mikuła 3, Durmała 3, Kościerzyński 2, Marchacz 2, Świercz 2

Wrocław I Banda Krzysia: Jaskułowski 7, Szamer 7, Szewczyk 5, Piątek 5, Łyga 3, Krzykowski 2, Furmański 2

9:45 Polsat Sport - Prezesy 22:25

Polsat Sport: Tański 10, Olejniczak 6, Zaworski 2, Ziętkowski 2, Ołdak 2

Prezesy: Greczyło 13, Wiśniewski 5, Żak 5, Pelczar 2

10:30 Kraków - Dolny Śląsk 37:27

Kraków: Orłowski 23, Cienkosz 6, Lachowicz 4, Konecko 4

Dolny Śląsk: Filipowski 13, Spiak 6, Hernes 4, Prochowski 2, Janiszewski 2

11:15 Szczecin - Arged BMSLAM Stal 25:44

Szczecin: Tyburczy, Szcześniak 10, Lisowski 2

Arged BMSLAM Stal: M.Karasiński 19, Kabaciński 13, Pankowiak 7, B,Karasiński 2

12:00 Życie Warszawy - Gdańsk 48:27

Życie Warszawy: Sobiech 19, Kowalski 12, Starowieyski 10, Jędrzejkowski 8, Tomasik 3

Gdańsk: Banaś 12, Klonowski 10, Drabik 3, Wojtowicz 2

12:45 Katowice - Polsat Sport 52:22

Katowice: Kurdziel 12, Marchacz 9, Witkowski 8, Kościerzyński 6, Kołodziej 5, Durmała 4, Muzyczuk 3, Świercz 3, Mikuła 2

Polsat Sport: Tański 12, Ziętkowski 3, Olejniczak 3, Zaworski 2, Hawryszczuk 2

13:30 Wrocław I Banda Krzysia - Prezesy 41:15

Wrocław: Łyga 9, Gosz 8, Krzykowski 7, Furmański 6, Jaskułowski i Piątek po 3, Szamer i Szewczyk po 2, Szczygieł 1

Prezesy: Żak 5, Matuszewski 4, R. Wierzbicki, Wiśniewski i Greczyło po 2

14:15 Kraków - Szczecin 39:26

Kraków: Orłowski 13, Klatka 12, Lachowicz i Grabowski po 6, Konecko 2

Szczecin: Sypniewski 9, Aszkiełowicz 5, Lisowski i Tyburczy po 4, Brylowski i Szczęśniak po 2

15:00 Dolny Śląsk - Arged BMSLAM Stal 24:43

Dolny Śląsk: Filipowski i Rydel po 7, Hernes i Prochowski po 4, Spiak 2

Arged BMSLAM Stal: Kabaciński 15, M. Karasiński 9, Pankowiak 8, B. Karasiński 5, Nabzdyk 4, Zagurskas 2

15:45 Życie Warszawy - Słupsk i Przyjaciele 40:34

Życie Warszawy: Sobiech 17, Jędrzejkowski 9, Kowalski 7, Starowieyski 5, Omachel 2

Słupsk i Przyjaciele: Serbakowski 15, Gebel 7, Łakomski 5, Kulig 4, Woś 3

16:30 Katowice - Prezesy 47:24

Katowice: Kołodziej 12, Kurdziel 9, Kościerzyński 7, Mikuła 6, Witkowski 5, Marchacz 4, Muzyczuk i Durmała po 2, 

Prezesy: Gulak-Lipka i R. Wierzbicki po 8, Żak i Pelczar po 3, Greczyło 2

17:15 Wrocław I Banda Krzysia - Polsat Sport 39:29

Wrocław: Piątek 8, Gosz i Szamer po 7, Furmański 5, Krzykowski i Szewczyk po 4, Jaskułowski i Lizak po 2

Polsat Sport: Tański 12, Hawryszczuk 8, Olejniczak 5, Mokosa i Ołdak po 2

18:00 Kraków - Arged BMSLAM Stal 33:41

Kraków: Orłowski 12, Grabowski 9, Cienkosz 5, Lachowicz 3, Klatka i Nowacki po 2

Arged BMSLAM Stal: Kabaciński 18, M. Karasiński 9, B. Karasiński i Nabzdyk po 4, Zagurskas i Pankowiak po 3

18:45 Dolny Śląsk - Szczecin 36:24 

Dolny Śląsk: Filipowski 11, Prochowski i Rydel po 8, Spiak 7, Janiszewski 2

Szczecin: Aszkiełowicz 9, Tyburczy 6, Sypniewski 4, Lisowski i Wroński po 2, Jachno 1

19:30 Gdańsk - Słupsk i Przyjaciele 31:25

Gdańsk: Banaś 13, Klonowski 10, Górecki i Drabik po 4

Słupsk i Przyjaciele: Kulig 17, Serbakowski 3, Łakomski i Gebel po 2, Woś 1

 

TABELA GRUPY A

1. Wrocław  3 6 111-77 +37
2. Katowice 3 5 129-77 +52
3. Prezesy 3 4 64-110 -46
4. Polsat Sport 3 3 73-116 -43

TABELA GRUPY B

1. Arged BMBLAM Stal 3 6 128-82 +46
2. Kraków 3 5 109-94 +15
3. Dolny Śląsk 3 4 87-104 -17
4. Szczecin 3 3 75-119 -44

TABELA GRUPY C

1. Życie Warszawy 2 4 88:61 +27
2. Gdańsk 2 3  58-73 -15 
3. Słupsk i Przyjaciele 2 2  59:71 -12 
Zobacz nasz profil na Facebooku